CD Adult

Kolik aktuálně stojí CD Adult?
  • Složení
  • Nutriční hodnoty
  • Množství variant
  • Poměr kvalita/cena
4.5/5Celkové hodnocení
Vyberte si e-shop, kde koupit CD Adult
4 důvody koupit CD Adult
  • Majitelé psů velmi dobře hodnotí kvalitu srsti po krmení krmivem CD Adult
  • Krmivo obsahuje dostatečně velké množství masa
  • CD Adult nabízí velmi široké množství variant a velikostí granulí pro všechna plemena
  • Poměr kvalita/cena je pozitivně hodnocen většinou chovatelů
2 důvody nekoupit CD Adult
  • Někteří majitelé negativně hodnotí stolici svých psů po krmení
  • Někteří psi mohou zpočátku CD Adult odmítat
lze pořídit v českých e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

“Složení tohoto krmiva je založeno především na podílu hovězího masa jako základní suroviny živočišného původu a podílu rýže jako zdroje glycidové složky. Nejsou použita rostlinná krmiva, která mohou způsobit alergii (sója, pšenice). Při velmi příznivé ceně se tak jedná o krmivo s vysokou stravitelností a dietetickou hodnotou. Obsah a podíl bílkovin a tuku splňuje požadavky na výživu všech dospělých psů. Zařazené komponenty vytvářejí krmivo o vysoké chutnosti, které je psy velmi dobře přijímáno. Přispívá k tomu velikost a tvar jednotlivých granulí. Nenasycené mastné kyseliny (Omega 3 a 6) jsou ve vyváženém poměru. Obsah makro i mikroprvků plně pokrývá potřebu dospělého psa.” – z webu CD Adult.

CD Adult nabízí bezkonkurenční poměr kvalita/cena

Český výrobce krmiv pro psy Delikan vyvinul řadu krmiv CD Adult jako superprémiové krmivo s kvalitním složením. Podle zkušeností chovatelů se mu to podařilo, celá řada CD je opravdu na dobré úrovni. Když k tomu přidáme i příjemnou cenu a širokou škálu druhů, najdete v řadě krmiv CD Adult vhodnou variantu i pro vašeho psa. Jen doporučujeme dávat psovi dostatek vody.

Vybrané hodnoty krmiva CD Adult
SloženíObiloviny (rýže, kukuřice), maso a produkty živočišného původu 31% (sušené maso, hovězí maso lisované, drůbeží játra, lososový extrakt), vedlejší výrobky rostlinného původu (kukuřičný glutén, cukrovarské řízky), tuky a oleje (živočišný tuk, lososový olej), kvasnice, yucca, minerální látky. Dále obsahuje antioxidanty, konzervanty, barviva, zchutňovadla.
Analytické složkyHrubý protein 25%, Hrubý tuk 10%, Anorganické látky (hrubý popel) 6,5%, Hrubá vláknina 3,2%
Nutriční složeníVitamin A (3a672) 13 450 IU/kg, Vitamin D3 (3a671) 1 300 IU/kg, Vitamin E (3a700) α-tokoferol 110 mg/kg, Fe (síran železnatý monohydrát E1) 264 mg/kg, I (jodid draselný) 3b201 0,85 mg/kg, Cu (síran měďnatý pentahydrát E4) 15 mg/kg, Mn (oxid manganatý), 3b502  65 mg/kg, Zn (oxid zinečnatý), 3b603  130 mg/kg, Se (seleničitan sodný), E8 0,8 mg/kg
Vývoj ceny CD Adult