Purina Pro Plan

Kolik aktuálně stojí Purina Pro Plan?
 • Složení
 • Nutriční hodnoty
 • Množství variant
 • Poměr kvalita/cena
2.9/5Celkové hodnocení
Vyberte si e-shop, kde koupit Purina Pro Plan

Strávili jsme 4,5 hodiny procházením recenzí krmiva Purina Pro Plan. Toto jsou vybrané názory chovatelů:

2 důvody koupit Purina Pro Plan
 • Jedním z pozitiv je obsah probiotik v krmivech Purina Pro Plan
 • Ze široké produktové řady je snadné si vybrat
5 důvodů nekoupit Purina Pro Plan
 • Nadměrné množství přidaných vitamínů a minerálů
 • Příliš mnoho sacharidů, v některých variantách krmiva i více než 30%
 • Jde o ultra-zpracované krmivo pro psy, což může způsobit výraznou ztrátu enzymů, vitamínů, aminokyselin a fytonutrientů.
 • Obsahuje nepojmenované živočišné složky, což jsou často levnější přísady, protože lze použít jakýkoli druh ryb nebo zvířat.
 • Purina Pro Plan obsahuje příliš mnoho kukuřice a rýže
lze pořídit v českých e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

“Nabídněte svému mazlíčkovi všechny potřebné živiny s produkty Purina Pro Plan precizně navrženými tak, aby co nejlépe využily vysoce kvalitní ingredience, efektivní vstřebávání živin a prokázané specifické výhody v každé fázi jejich života – od podpory imunity u štěňat a koťat až po podporu duševní pohody u dospělých psů a koček. Protože jídlo je také klíčem k srdci vašeho mazlíčka, všechny naše produkty nabízí lahodnou chuť, kterou si zamiluje.” – z webu Purina.

Purina Pro Plan obsahuje mnoho podivných složek, které neudělají vašemu psovi dobře

Krmiva Purina Pro Plan mají dobrou pověst mezi chovateli, ale velmi špatnou mezi odborníky. Jedná se o krmivo s vynikajícím marketingem a krásným balením, ale se složením už je to horší.

Purina Pro Plan je ultra zpracované průmyslově vyráběné krmivo, ze kterého se intenzivním zpracováním vytratila většina hodnotných látek. Tyto jsou zpětně doplněny dalšími průmyslovými složkami, takže ve výsledku sice vše vypadá ok, ale při detailním pohledu tomu tak není.

Vybrané hodnoty krmiva Purina Pro Plan
SloženíLosos (17 %), rýže (14 %), dehydrované bílkoviny z lososa, kukuřičná lepková moučka, živočišný tuk, kukuřice, sójová moučka, kukuřičná krupice, sušená řepná dužina, kukuřičný škrob, vedlejší výrobky živočišného původu, celulóza, minerální látky, sušená vejce, sójový olej, rybí tuk.
Analytické složkyProtein 29,0 %; Obsah tuku 18,0 %; Obsah anorganických látek 7,5 %; Hrubá vláknina 3,0 %.
Nutriční složenívitamín A (25.000 IE/kg), vitamín D3 (810/IE/kg), vitamín E (550 IE/kg), vitamín C (120 mg/kg), monohydrát síranu železnatého (247 mg/kg), jodičnan vápenatý [bezvodý] (3,2 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého (49 mg/kg), monohydrát síranu manganatého (117 mg/kg), monohydrát síranu zinečnatého (417 mg/kg), selenid sodný (0,29 mg/kg).
Vývoj ceny Purina Pro Plan